ПРЕТРАГА САЈТА: RSS

Раније судије Уставног суда



СУДИЈЕ УСТАВНОГ СУДА СРБИЈЕ 2007 – 2016.







СУДИЈЕ УСТАВНОГ СУДА СРБИЈЕ 1963 – 2007.

 

1. Мирко Ђукић 26.06.1963 – 30.06.1967.

2. Драго Драгојевић 26.06.1963 – 30.06.1967.

3. Хамзо Џевдет 26.06.1963 – 13.10.1966.

4. Ранко Шешић 26.06.1963 – 02.04.1967.

5. Јанош Шинковић 26.06.1963 – 30.06.1967.

6. Војин Бајовић 26.06.1963 – 25.10.1975.

7. Јела Стојановић 26.06.1963 – 31.07.1971.

8. Боса Цветић 26.06.1963 – 31.07.1971.

9. Живан Димитријевић 26.06.1963 – 01.08.1971.

10. Александар Атанацковић 26.06.1963 – 01.08.1971.

11. Блажо Љутица 06.05.1965 – 31.07.1971.

12. Миливоје Ковачевић 06.05.1967 – 07.05.1969.

13. Драгоје Ђурић 01.07.1967 – 25.10.1975.

14. др Јожеф Матковић 06.05.1967 – 25.10.1975.

15. Иса Решад 06.05.1967 – 24.10.1975.

16. Момчило Миловановић 07.05.1969 – 14.06.1974.

17. др Димитрије Кулић 01.08.1971 – 14.02.1974.

18. др Миодраг Трифуновић 01.08.1971 – 06.05.1974.

19. др Јосиф Трајковић 15.07.1971 – 19.07.1979.

20. Миодраг Стевовић 15.07.1971 – 31.12.1979.

21. Проф. др Никола Стјепановић 15.07.1971 – 31.12.1979.

22. Владан Бојанић 06.05.1974 –10.06.1982.

23. Александар Јовановић 06.05.1974 – 10. 06. 1982.

24. Абдул Реџовић 04.12.1974 – 31.12.1982.

25. Халил Фејзулаху 24.10.1975 – 1975.

26. др Лука Драгојловић 24.10.1975 – 28.12.1983.

27. Лукај Адем 01.01.1977 – 31.01.1985.

28. Вера Петрић 01.02.1977 – 31.01.1985.

29. Симеон Затезало 07.12.1979 – 16.12.1986.

30. Душан Ружић 01.02.1979 – 23.06.1987.

31. Радошин Рајовић 07.12.1979 – 31.10.1987.

32. проф. др Павле Николић 07.12.1979 – 31.12.1987.

33. Миладин Шакић 30.12.1982 – 01.11.1987.

34. Миодраг Рајковић 01.06.1982 – 06.01.1984.

35. Проф. др Најдан Пашић 14.10. 1984 – 23.06.1987.

36. проф. др Радослав Ратковић 12.4.1984 – 18.10. 1984. и 7.11.1986 – 21.06.1989.

37. проф. др Златија Ђукић 01.06.1985 – 30.05.1991.

38. Никола Павић 01.06.1985 – 31.05.1991.

39. Муљхаџа Зија 01.07.1985 – 30.05.1991.

40. др Арпад Хорват 01.07.1987 – 30.05.1991.

41. Радиша Богдановић 28.12.1987 – 31.12.1998.

42. Богољуб Вуковић 28.12.1987 – 30.05.1995.

43. Ђурђе Сеничић 3.06. 1988 – 26. 06. 1990.

44. Драгољуб Ћосић 01.06.1988 – 30.05.1991.

45. Милош Синђић 26.05.1988 – 30.05.1991.

46. Миодраг Богдановић 26.06.1990 – 31.12.1995.

47. Балша Шпадијер 26.06.1990 – 7.08.1990.

48. Ратко Бутулија 30.05.1991 – 25.12.1996.

49. Слободан Вучетић 1.06.1991 – 20. 06. 2002.

50. проф. др Александар Ивић 01.06.1991 – 04.11.1991.

51. Љубомир Поповић 01.06.1991. - 15.10.2004.

52. Верона Адам Бокрош 19.06.1991. - 8.12.2007.

53. Ђуро Сворцан 01.07.1991 – 12.06.2001.

54. Спасенија Бабовић 16.01.1997 – 14.02.2001.

55. Тефик Лугићи 01.02.1997 – 14.02.2001.

56. др Срђан Ђорђевић 20.06.2002. -  30.09.2005.

57. др Милутин Ђуричић 20.06.2002. - 8.12.2007.

58. др Боса Ненадић 20.06.2002. - 8.12.2007.

59. Мирјана Рашић 20.06.2002. - 2004.

60. Бранка Ћурчија 20.06.2002. - 8.12.2007.

61. мр Светозар Чиплић 20.06.2002. - 8.12.2007.

62. Драгица Марјановић 1.12.2005. - 8. 12. 2007.


• На врх странице