ПРЕТРАГА САЈТА: RSS

Ранији председници Уставног суда



ПРЕДСЕДНИЦИ УСТАВНОГ СУДА 1963-2010.

1. Петар Релић 26.06.1963 – 31.07.1971.

2. Проф. др Јован Ђорђевић 15.07.1971 – 31.12.1979.

3. Проф. др Најдан Пашић 01. 01. 1980 – 14.10.1984.

4. Проф. др Радослав Ратковић 18. 09. 1984 – 7. 11. 1986.

5. Ђурђе Сеничић 05. 05. 1987 – 03. 06. 1988.

6. Миодраг Богдановић 03. 06. 1988 – 26. 06. 1990.

7. Балша Шпадијер 07. 08. 1990 – 30. 06. 1996.

8. Ратко Бутулија 25. 12. 1996 – 17. 12. 2001.

9. Слободан Вучетић 20. 06. 2002. – 8.12.2007.

10. др Боса Ненадић 26.12.2007. - 26.12.2010.

 


• На врх странице